IZOTECHNIK

Úvod > Materiály > Série 4000

Série 4000

BELZONA 4000

- materiály pro opravy a ochranu betonových konstrukcí

Jsou univerzální vícesložkové materiály vhodné především pro opravy, doplnění, ošetření a ochranu jak betonových povrchů a kameniva tak i kovových konstrukcí před povětrnostními vlivy, mechanickým opotřebením, rázy, vibracemi a chemickou agresí.

K hlavním přednostem těchto materiálů patří zejména jejich krátká doba vytvrzování, schopnost vytvrzování i za ztížených povětrnostních podmínek, vynikající přilnavost k podkladu, výborná chemická odolnost proti širokému spektru chemikálií, jednoduchá aplikace bez potřeby speciálního nářadí apod.

BELZONA® 4111 (Magma-Quartz) - univerzální třísložkový kompozitní systém pro opravy, doplnění, ošetření a ochranu betonových povrchů a kameniva.

BELZONA® 4131 (Magma-Screed) - univerzální dvousložkový kompozitní materiál pro opravy, ošetření a ochranu betonových povrchů a kameniva vhodný pro aplikace na větší plochy s menším zatížením.

BELZONA® 4141 (Magma-Build) - dvousložkový kompozitní materiál s nízkou měrnou hmotností pro opravy a renovace svislých ploch a stropních konstrukcí z betonu a kameniva.

BELZONA® 4151 (Magma-Quartz Resin) - Univerzální dvousložkový systém poskytující odolný a bezešvý povlak chránící různé podklady proti pronikání vlhkosti a chemickému působení.

BELZONA® 4181 (AHR Magma-Quartz) - třísložkový systém pro opravy a ochranu pevných podkladů vystavených abrazi a rázům, poskytující vynikající přilnavost a mechanickou pevnost při zvýšených teplotách a vynikající chemickou odolnost zejména proti anorganickým kyselinám.

BELZONA® 4301 (Magma CR1 Hi-Build) - dvousložkový pastovitý systém s vynikající odolností vůči širokému spektru chemikálií obzvlášť pak vůči kyselinám a zásadám.

BELZONA® 4311 (Magma CR1) - vysoce výkonný dvousložkový povlakový systém s vynikající odolností vůči širokému spektru chemikálií obzvlášť pak vůči kyselinám a zásadám.

BELZONA® 4341 (Magma CR4) - vysoce výkonný dvousložkový povlakový systém s vynikající odolností vůči širokému spektru chemikálií obzvlášť pak vůči anorganickým kyselinám a to i při teplotách až do +90°C za mokra.

BELZONA® 4911 (Magma TX Conditioner) - aktivátor povrchů zajišťující optimální přilnavost materiálů BELZONA® řady 4000 k podkladu.

BELZONA® 4981 (Magma HT Conditioner) - aktivátor povrchů zajišťující optimální přilnavost materiálů BELZONA® řady 4000 k podkladu při aplikacích v prostředí se zvýšenou teplotou.

 

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY