IZOTECHNIK

Úvod > Materiály > Série 5000

Série 5000

BELZONA 5000

- nátěrové materiály

Materiály BELZONA® řady 5000 jsou materiály vhodné pro dlouhodobou ochranu kovových i nekovových povrchů, betonu, zdiva, a dalších materiálů zejména proti atmosférickým vlivům a chemické agresi nízko koncentrovaných chemikálií.

BELZONA® 5111 (Ceramic Cladding) - odolný dvousložkový nátěrový materiál na bázi modifikovaného uretanu pro dlouhodobou ochranu kovových a nekovových povrchů proti abrazi, korozi a působení chemikálií.

BELZONA® 5131 (EG-Cladding) - nátěrový materiál poskytující dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům zaručující voděodolnost zdí a staveb v interiéru i exteriéru.

BELZONA® 5811 (Immersion Grade) - dvousložkový nátěrový systém neobsahující rozpouštědla určený pro dlouhodobou ochranu kovových a nekovových povrchů při trvalém ponoření ve vodních roztocích.

BELZONA® 5811 DW2 (DW Immersion Grade) - dvousložkový nátěrový systém neobsahující rozpouštědla pro dlouhodobou ochranu kovových a nekovových povrchů při trvalém ponoření ve vodních roztocích použitelný při aplikacích, kde dochází k jeho kontaktu s pitnou vodou.

BELZONA® 5831 (ST-Barrier) - dvousložkový nátěrový systém neobsahující rozpouštědla pro ochranu kovových a nekovových povrchů při trvalém ponoření ve vodních roztocích s možností aplikace na vlhké nebo mokré povrchy.

BELZONA® 5851 (HA-Barrier) - jednosložkový teplem aktivovaný nátěrový systém neobsahující rozpouštědla pro ochranu kovových povrchů proti korozi pod tepelnou izolací.

BELZONA® 5891 (HT Immersion Grade) - dvousložkový nátěrový systém bez rozpouštědel s minerálním a keramickým plnivem pro ochranu kovových povrchů proti korozi při trvalém ponoření ve vodních a uhlovodíkových roztocích až do +90°C.

BELZONA® 5892 - dvousložkový nátěrový systém pro ochranu kovových povrchů proti korozi pro použití při aplikacích s trvalým ponorem ve vodních a uhlovodíkových roztocích až do +95°C.

BELZONA® 5911 (Ceramic Conditioner) - aktivátor podkladu zajišťující získání optimální přilnavosti materiálu BELZONA® 5111 při jeho aplikaci na nekovové povrchy.

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY