IZOTECHNIK

Úvod > Materiály > Série 9000

Série 9000

BELZONA 9000

- pomocné materiály

Jedná se o čističe a armovací tkaniny.

BELZONA® 9111 (Cleaner Degreaser) - univerzální čistič a odmašťovač

BELZONA® 9121 (Universal Thinner) – univerzální ředidlo

BELZONA® 9211 (Supergrip Aggregate) – granulát pro vytváření protiskluzových systémů (větší zrnitost)

BELZONA® 9221 (Surefoot Aggregate White) – granulát pro vytváření protiskluzových systémů (menší zrnitost)

BELZONA® 9231 (Surefoot Aggregate) – granulát pro vytváření protiskluzových systémů (menší zrnitost)

BELZONA 9311 (Reinforcing Sheet) - zesilující tkanina ze skelných vlákan určená pro zpevnění memránového systému BELZONA 3111 (Flexible Membrane)

BELZONA 9321 (Lagseal Reinforcing Sheet) - zesilující tkanina ze skelných vlákan určená pro zpevnění memránového systému BELZONA 3211 (Lagseal)

BELZONA 9331 (MR7 Reinforcing Sheet) - zesilující tkanina ze skelných vlákan určená pro zpevnění memránového systému BELZONA 3121 (MR7)

BELZONA® 9341 (Reinforcement Tape) – armovací páska

BELZONA® 9411 (Release Agent) – separátor zajišťující nepřilnutí nanášeného materiál BELZONA® k jinému povrchu

BELZONA® 9611 (ES-Metal) - Je dvousložkový materiál ve formě havarijní opravárenské tyčinky, který umožnuje snadnou a rychlou přípravu potřebného množství materiálu dle aktuální potřeby. Před použitím materiálu BELZONA® 9611 stačí vzájemně promísit jednotlivé složky materiálu, které jsou integrovány v jedné tyčince.

BELZONA® 9811 – jsou šestiúhelníkové destičky, které jsou vyrobeny z extrémně jemných a čistých mikro krystalů oxidu hlinitého spečených při velmi vysokých teplotách. Aby tyto destičky vytvořily vysoce výkonný systém odolávající abrazi, jsou při aplikaci nalepovány na podklad a následně spárovány materiály BELZONA®. V závislosti na konkrétních provozních podmínkách a vlastnostech podkladu je možné díky široké škále materiálů BELZONA® zvolit optimální materiál pro nalepení a vyspárovaní destiček.

 

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY