IZOTECHNIK

Úvod > O společnosti

O společnosti

Společnost IZOTECHNIK s.r.o. zajištuje pro sesterskou společnost JAP INDUSTRIES s.r.o., jako výhradního dovozce materiálů BELZONA, technické poradenství a distribuci těchto materiálů v České republice. Vedle této činnosti aktivně působí v oblasti obchodu s hutním materiálem, který je prodáván z vlastního velkoskladu. Hlavním sortimentem jsou tyče kruhové.

O společnosti

Společnost zahájila svoji činnost v roce 1997 s cílem zajistit technický a obchodní servis pro provádění oprav a renovací průmyslových zařízení s využitím materiálů a technologií BELZONA. Tyto materiály patří ke speciálním tmelům a ochranným povlakům, kterými lze rekonstruovat poškozené a opotřebené díly strojních součástí. Použití těchto materiálů přináší významné časové a finanční úspory. Společnost disponuje celorepublikovou sítí konzultantů, vyškolených specialisty z centrály společnosti Belzona Polymeric Ltd., kteří jsou připraveni kdykoliv poskytnout odborné poradenství a technickou pomoc při řešení problémů našich zákazníků. Pro zlepšení poskytovaných služeb byla v roce 2003 v areálu společnosti otevřena specializovaná dílna, která byla v roce 2008 rozšířena a zmodernizována.

Zavedením skladu a otevřením vlastní prodejny byla v roce 2001 rozšířena působnost společnosti o prodej hutních materiálů. Široký sortiment skladu je zaměřen na potřeby strojírenských, stavebních a zámečnických dílen. Svoji širokou nabídkou hutních materiálů je společnost schopna uspokojit nároky velkých průmyslových odběratelů, malých dílen i drobných zákazníků. V nabídce prodejny jsou rovněž spojovací, svařovací, brusné a další materiály. Nedílnou součástí skladu je poskytování služeb dělení tyčového materiálu (pálení, řezání, obrábění) a kompletace zakázek dle požadavků zákazníka. Při zachování stálého sortimentu skladu ostatních hutních materiálů, se obchod s hutním materiálem od roku 2004 zaměřuje především na tyče kruhové. Stále se rozšiřující nabídka kruhových tyčí je distribuována převážně do České republiky, sousedního Polska a Slovenska. Od roku 2005 byla za účelem podpory prodeje zavedena síť konsignačních skladů.

Více o hutních materiálech najdete na www.izotechnik.cz

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY